Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

şirket Profili

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 0

 

Hefei Syntop Uluslararası Ticaret A.Ş.Çin - Hefei şehrinde bulunan test cihazı, elektronik özel ekipman, genel amaçlı cihazlar ve yansıtıcı çıkartmalar konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.2019'dan beri Syntop, çeşitli test cihazlarının ve elektronik özel ekipmanların geliştirilmesine ve oluşturulmasına odaklandı.

 

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 1

 

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 2

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 3Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 4

Şirketin yetenek, teknoloji, sermaye ve yönetimde avantajları vardır.Bilgili ve deneyimli bir ekibimiz, modern ofis ortamımız ve ülke çapında pazarlama servis ağımız var.

 

Kuruluşundan bu yana şirket, ürün ve hizmetlerde kendi avantajlarına dayanan birçok yerli yüksek teknoloji işletmesi ile istikrarlı bir teknik işbirliği platformu kurmuştur.Birçok trafik mühendisliği enstrümanının Ar-Ge ve satış projelerinde başarılı bir şekilde işbirliği yaptı, 30'dan fazla patent sertifikası aldı.

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 5Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 6

 

Ürünler dünya çapında birçok Ülkeye ve bölgeye ihraç edilmektedir ve yurtiçinde ve yurtdışında distribütörler ve tüketiciler tarafından oldukça tanınmaktadır. Şirketimiz dürüstlük, yenilikçilik ve kazan-kazan işbirliğinin iş felsefesine bağlı kalacaktır, sürekli olarak kalite yönetimine odaklanacaktır. hizmet seviyelerini geliştirmek, pazar odaklı bağlı kalmak ve yerli ve yabancı müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmek.

 

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 7

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hefei Syntop Uluslararası Ticaret A.Ş. bir şirkettirÇin - Hefei City'de bulunan test cihazı, elektronik özel ekipman, genel amaçlı cihazlar ve yansıtıcı çıkartmalar konusunda uzmanlaşmıştır.2019'dan beri Syntop, çeşitli test cihazlarının ve elektronik özel ekipmanların geliştirilmesine ve oluşturulmasına odaklandı.

 

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. şirket Profili 0

 

HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : SİNTOP

Yıllık satış : 200,000-500,000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Sertifikalar Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Sertifikalar Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Sertifikalar Çin HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Sertifikalar